Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ageia PhysX driver

Cus.
Pry existuje uninstaller (cleaner) na PhysX driver.

Nevim, jestli spatne hledam ale nemuzu nic vygooglit.

:?:

Jinak mel jsem nainstalovanej NVidia PhysX 8.neco, ale musel jsem ho odinstalovat a nainstalovat AGEIA PhysX 7.neco kvuli jedny hre. Ted jsem odinstaloval ten 7ckovej, ale uz tan nejde nainstalovat ani 7cka ani 8cka.

Hlasi to, ze soubor generoval chybu, ale ten instalak (jak na 7cku tak na 8cku) je v poradku.

Docetl jsem se, ze je to nekorektnim unistalem a ze se musi pouzit AGEIA cleaner, ale ten nemuzu najit.

Stímto problémem tady už se tady pracovalo.Já,než jsem si to přečetl,trápil jsem se s tím několik týdnů.Řešení:odinstalovat všechny(Ageia,nVidia,všude) a použít Driver sweeper(zaškrtnout co bylo nainstalováno)a nainstalovat hru,kde je potřebný driver.