Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustálé rolování

Zdravím.
Mám takový nezvyklý dotaz.
Při zapnutí PC se mi teď stalo to, že myš jakoby neustále rolovala dolů.
Napadlo mě, že je vadná myš, ale zkoušel jsem jiné USB i jinou myš a efekt je stejný.
Poté mě napadlo, že by mohlo být něco s klávesnicí, ale když jsem ji odpojil, nestalo se vůbec nic, pořád to rolovalo cokoliv (fotky, prezentace, prohlížeč)
Ono už to kdysi jak by přeskakovalo, ale nějak jsem to neřešil, myslel jsem, že to dělá myš.
Umíte mi prosím někdo poradit ?
Děkuji

- Mimo mys jsi zkousel i jinou klavesnici ? Nemas na klavesnici tlacitko " ScrLk " ?
* Jestli jde o NTB tak to muze delat integrovana mys, neuvadis jestli jde o stolni PC nebo notebook.

- Jestli problém nezmizi, preinstaluj ovladac pro USB|South-Bidge/jizni mustek..
* Dostupny na strankach vyrobce zakladnidesky, notebooku (chipset).

Docela smešné od človeka jako ty slyšet někoho opravovat, navic některě notebooky maji integrovanou joystikovou myš a né touch panel, ale "face palm" odpovídá tvému veku. Neřeku kdyby tazatel nerozuměl, ale toto není nic víc jak hloupé nic nepřinašejicí keci bez realné pomoci.