Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno spustenie HDD

Dobrý deň,
vybral som z PC HDD 3,5 a mal som doma nejaký 2.5 ktorý bol prepojený káblom myslel som že to pôjde spustiť ale nejde.2,5 ide a 3,5 nejde tak v čom môže byť chyba alebo to tak ani nejde,ďakujem za info

Řešení:

Uff, to je jak detektivka! To si máme specifikaci toho produktu jako najít podle tý fotky?
No tak dobrá.... už to mám .... popis produktu: 'určený pro snadné připojení 2.5" SATA disku'

Správnou odpověď už napsal fleg:

3.5" disk potrebuje externe napajanie ...