Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s připojením

Dobrý den,
poprosím o radu.Můj provider oznamuje na svých stránkách, že se chystá v rámci přepojování změnit DNS servery a tím pádem mohou být potíže s netem. A tak se taky stalo.Od včerejška jsem se k netu nepřipojil.Uvádí tam i hodnoty na které se to má nastavit, ale do těchto nastavení jsem nikdy nezasahoval a tak moc prosím o radu jak se to provede. Prosim nějak tak "polopaticky"..díky moc a hezkej den L.P.

Dost by pomohlo, keby ste uviedol operacny system, na ktorom tie zmeny chcete spravit. Ak je to windows XP, potom chodte do Start > Pripojenia > pravy klik na vasu sietovu kartu > skrolujte uplne dole v zozname, klik na Internet protocol TCP/IP a na Vlastnosti > v nizsom riadku zakliknite Pouzit nasledovne DNS adresy a vpiste hodnoty od poskytovatela.