Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil - oprava

Zdravím... mám doma mobil THL5000... je tam mirně nafouklá baterie, ale i tak mobil šel před rokem zapnout... problem byl v tlačitku na zapinani mobilu on/of/lock... muselo se správně zmáčknout aby se dotkly kontakty.... je davno po zaruce... jenže ted jsme zjistili že na tom mobile máme veškere fotky a videa jak jsme pracovali na bytě který jsme si pronajali a potřebujeme je... mobil nejde tím tlačitkem ani za boha zapnout... zkoušel jsem ho rozebrat, baterie nejde běžně vyjmout, jen po rozebrani mobilu jsme ji vyndali a tím jsme zjistili že je nafoukla... prosím vás, je nějaká možnost jak ten mobil zapnout, čímž bych mohl dostat z něj potřebná data? vubec nevim co mam dělat :D diky

měly by byt na sd správně, ale jak jsem zjistil tak na SD kartě jsem měl jen některé z nich... většina těch fotek zůstala v interní paměti mobilniho telefonu. dobře, nějak to napětí vyzkouším. nějake tipy? jak na ni přivest tolik voltu?

takže ted jsem zjistil že baterie se nabíjí... připojil jsem to na nabíječku, rozvitila se signalni dioda i display... jen že ted ten display nejde tim tlačitkem power rozsvitit ani nejde ten mobil zapnout... co takhle to otevřit a jestli to pujde tak ten kontakt sepnout třeba šroubováčkem? šlo by to? bych si s tim pohral protože to fakt potřebuju :D při nejhoršim jsem našel na aliexpresu i na nějakem českem obchodě jak baterii tak i flex kabel s tlačitkem... bych ty penize i objetoval pokud by ten mobil byl pak dokonce plně funkční... co vy na to milý pane? :)

no ja jsem tuším fotil do interniho uložiště a pak jsem změnil ukladani na SD kartu... Ok prubnu to tady :) mobil se po zapojení do napájení rozsvítí, nabíjí se, ale tlačitko on/off nefunguje, ani po otevření krytu a mačkání přímo těch kontaktu to nijak nereaguje... nerozsviti se, nezapne se.. nic...