Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Druhý monitor a hdmi

bohužel moje grafika má jen jeden konektor a tak jsem si musel koupit hdmi vga redukci.1 monitor mi funguje ale když zapojím ten druhý tak nic ani se nezapne ale jináč funguje vím že se to má někde nastavit ale kde ?

V "nastaveni" -> "zobrazeni", ale kdyby jsi napsal jaky OS pouzivas tak jako graficky chip (graficka karta nebo video vystup ze zakladni desky a IGP/APU) tak by to urcite pomohlo, za dobry Den by ti taky huba neupadla ;-)
* Pak ze by problém delalo, ze jeden vystup je "digi" a druhy "analog" si myslim ze ne /jestli zapojujes jen dva.

Supr ;-) Tobe taky dobrej Den.
Umis spustit Nvidia control panel ? Zkratka NVIDEU ?Jestli ano, tak tam najdes polzku "Surround", ta slouzi k nastaveni monitoru, jejich velikost, kterej chces vlastni a podobne, tak zkus to.

Pod Windows 10 jde i volba pres obecné "nastaveni" -> "systém" -> "zobrazeni" , kde by jsi mel videt oba dva monitory i kdyz je ten jeden vyplej, vidis oba dva ? (v tom Windows nebo Nvidia nastaveni)

:i: Postup muzes najit treba na Youtube, jestli preferujes obrazky, video : https://www.youtube.com/watch?v=38NPxhujOxo&ab_channel=HPComputingSupport

bohužel moje grafika má jen jeden konektor

- Zapojujes ho urcite do grafické karty a né do zakladni deksy ? (kazdej se muze spléct)
- Tva graficka karta ma vic vystupu (minimalne jeden port nzvic tam musis mit jako DVI nebo DisplayPort ). Muzes spis neco napsat o tech monitorech, jaké maji vstupy ? Uz ti ty monitory tak jak to mas alespon jednou jeli ?

nerozumím. Má grafika jen jeden konektor? Pak tam lze připojit 2 monitory jedině, že je tím konektorem DisplayPort s Podporou MST Nebo daisy chain.

Pokud píšeš, že jsi koupil HDMI VGA redukci, pak soudím, že grafika má HDMI výstup. Tudiž to jediného HDMI nejdeou 2 monitory a smůlu.

nevím, zda skutečně kolik má tato Nvidia 1060 konektorů.

bylo by dobré napsat modely monitorů a jejich vstupy (a použité v ten moment). .Je na monitorech zvolen přislušný vstup vybrán?

asi s nvidia jsou problémy, na Macbooku nemá přítelkene problém zapojit 3 externí monitory (jeden z nich HDMI, zbylé 2 Thunderbolty lze v případě potřeby redukcí za $9 konvertovat na HDMI/VGA/DVI)