Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pozadí webu nefunguje jako odkaz

Proč nefunguje obrázek na pozadí webu jako odkaz?

html, body {
background-image: url("aaa.png");
position: absolute;
top: 0px;
right: 0px;
display:block;
height:100%;
width:100%;
text-indent:-9999px;
}

<a href="http://????" title="Title" id="body"></a>

ja bych to tak rozhodne nedelal. I když nieje žiadny dôvod k tomu vlastne to vôbec robiť. Proč:

za 1. extrémne veľká spotreba dát.
za 2. zoomovanie to "trocha" rozbije.
za 3. to riešenie nieje možné použiť pokiaľ chcete mať na stránke ďalší obsah. A bez ďalšieho obsahu to nemá zmysel. Okrem toho to nieje reálne pozadie, všechen ďalší obsah je vložen mimo obrázku. Však stačí dopísať o riadok nižšie pod tag <a> nejaký obyčajný text. Pak je nutné absolútne pozicovanie a prekrývanie. Viď : https://www.w3schools.com/code/tryit.asp?filename=FVUCTIFFK7H3

akýkoľvek fullscreen odkaz je niečo za čo by mali byť kódery poslaný pod gilotínu. A ešte že nekto načitáva 3MB obrázok v rozlíšení dobre že ni 4K a nakoniec z neho zobrazí len časť (tak 10% obrázku) a zvyšok prekryje, a ešte k tomu to zobrazí v inej veľkosti, tak to už je totálny zabiják. Stránky ktoré stahujú polovicu dát absolútne k ničomu, nie to ešte aby uživateľ tie pixely videl, to by malo byť zakázané zákonom Európskym, a povolený trest smrti pre toho kto tak učiní.