Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak povolit (či najít) html 5

Zdravím,prosím vás jak zjistím jestli mám flash player nebo html 5?

Popřípadě jak můžu povolit či nainstalovat html 5?

Díky

systém: OS w7 Ultimate
prohlížeč: Google Chrome 69.0.3497.100 32 bit

HTML 5 sa neinštaluje ani nepovoluje ani nič podobné. HTML 5 proste je, a je to len jakoby predpis, podľa ktorého je napísaný kód tvorcom stránky (veľmi laicko a nepresne vysvetlené). Tým že navštívite web stránku napísanú v HTML 5, tým automaticky to HTML 5 používate.

Flash Player je zásuvný modul ktorý sa inštaluje do PC, pre chrome sa však neaplikuje táto inštalácia ale on má vlastnú "verzi" flashu v sebe. Ostatne chrome to striktne blokuje, ak vás nežiada o povolenie flashu, tak flash sa nepoužíva.