Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černý pruh a nereagující aplikace

Zdravím,

z ničeho nic (pravděpodobně nějaký update) se mi po maximalizování aplikace (jak kdy, jak které) objeví v horní části černý pruh. Zbytek aplikace (dolní část) funguje v pořádku, ale když kliknu do toho černého pruhu, prokliknu se na aplikaci na pozadí (občas na plochu, když za ní žádná další neběží).

Stává se to imo náhodně v různých aplikacích (chrome, phpstorm, word... jak kdy). Pokud aplikaci přes spodní bar zmenším z maximalizované verze do normálního okna, tak vše funguje, když pak maximalizuji znova, zase je tam ten černý pruh. Nesetkal se někdo s něčím podobným?

Jedu na win 10 pro. Na noťasu běží většinu času akorát docker, phpstorm a chrome, občas nějaká vpnka, nic, co by mělo dělat problémy.
Zkoušel jsem rr exploreru, dwm, pc... a pořád to samý, stane se to náhodně u nějaký aplikace a u tý to zůstane, dokud nerestartnu pc.

Díky,
David

Za blázna určitě nebudu, ať už budu používat programy nebo aplikace. Mám aktualizace win zakázané, ale věřím tomu, že i tohle ms ignoruje.

Díky za radu, koukám, že i na starý kolena nám mládežníkům budete užiteční ;)