Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows levně

Dobrý den, nevěděl by jste někdo, kde koupit čí stáhnout windows 8.1 co nejlevněji či zdarma ? Můj notebook se nedá klasicky reinstalovat v nastavení a tak to musím udělat přes flashku. Chápu, že nepodporujete cracknuté windowsy, ale notebook má hodnotu asi 7000 Kč a nechci kupovat Windows 10 za 2500 Kč. Děkuji

Můj notebook se nedá klasicky reinstalovat v nastavení a tak to musím udělat přes flashku.

- Jsou i jiné moznosti, jestli jsi nevymazal recovery partition, tak je velka sance ze obnovit pujde.
- Jestli mas kuprikladu NTB typu LENOVO, ten na to pouziva famozni "One Key", zpravidla jde o akcni tlacitko které stisknes u spusteni zarizeni ke spusteni menu : opravy, nebo tovarniho nastaveni etc. V 'nastaveni' budes predpokladam myslet to, ze Windows ti pise nejaké zpravy typu"Windows nemohl byt restratovan", nebo ze potrebujes instalacni zarizeni je tak ?
* Na strankach Microsoftu muzes [ISO] obraz stahnout a pouzit : v tom kroku kde klikas na re-instalaci a kde ti to pise "potrebujete instalacni medium".

PS : Ale v tento moment stale plati prispevek viz Kurt, zakoupenim nového Windows, nové licence, problém nevyresis, v lepsim pripade ho jen na chvili posunes.

Crackutý Windows je pojem, ako teplá voda v kopanej studni.

ISO OS Windows je nutné hľadať len a len originál SHA-1.

ak by si žiadal link na legálny Windows Vista, 7/8.*, ktorý si po inštalácii vhodnou cestou legalizuješ bez postihu zo strany OČTK a tiež bez postihu samotného MS, je tu možnosť.

Co znamená klasicky? Pokud již máš nainstalovaný legálně windows, stačí udělat zálohu aktivatece pře Advanced Tokens manager a po reinstalaci importovat.

Ono se snad instaluje Windows nějak jinak než přes flashku (to bych řekl klasicky).