Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno upgrade pc

Zdravím potřeboval bych poradit s upgraidem pc.Už sem si to náko přibližne sestavil ale nevim jestli to bude 100% fungovat:-/tak bych potreboval poradit.Předem moc díky za vaše odpovědi a ochotu;-)Jo a nejvis me zajima procesor, zakladni deska a zdroj jestli to pujde k sobe....diky

Procesor: AMD Phenom X3 8450 (socket AM2+) BOX HD8450WCGHBOX product.jsp

Základní deska: MicroStar K9N2GM-FIH - GeForce 8200 http://product.jsp

Ramky: A-Data DIMM 2048MB DDR II 800MHz Gaming Edition http://product.jsp

Zdroj: Asus A-45GA 450W
product.jsp

Tak to vezmem' od konce ;-):

Zdroj jiste stacit bude - ma to pajsl Seasonic a "da" daleko vic (strkal jsem to do bedny s 2x HD3850 CF a bez problemu). Jestli chces jeste rezervu, jdi do Corsairu.

A-Daty jedou i na desce od hajzlu, ale spis bych doporucil pameti od Corsairu (mam tu firmu rad) - nic lepsiho v teto casti vesmiru neni.

Chipset nVidia + AMD? To je vtip? Proc nepouzijes nativni AMD zaklad (mas tam IGP, tudiz AMD 780G)?

Tento CPU jsem zatim v prackach nemel, ale dle TDP (95W) bych radeji zvolil nejake nizkoprikonove reseni se dvemi jadry (pro nizsi prikon), nebo rovnou Q. Je jich dost.

Ja by s tim Corsairem obecne take souhlasil, ale videl jsem od nej i spatne flashky a muj zdroj HX520 piska. Druhy (o pul roku stari stejneho typu) je absolutne v pohode na stejne konfiguraci. Pri reklamaci byl piskajici vymemen, novy hvizda na nizsi frekvenci :-/. Pockam si na dalsi serii, snad jiz nebude "jako kosi po ranu". ]:)