Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wi-fi na notebooku

Omlouvám se jsem ale neznalý.Mám notebook a chtěl bych vědět jestli zrovna kde se nacházím(bar,nádraží apod.)je připojení k wi-fi a jak poznám jestli je free nebo placený díky.

V software/OS máš možnost zobrazení síti, které jsou dostupné. Ohledně ceny, poskytovatele apod, to musí být patrné z názvu sítě, v opačném případě neni žádný standartní protokol wifi, který by neco podobného zajištoval či ukazoval info typu 20kč/hod. Takže pokud je ta sit nezabezpecnená a obsahuje DHCP, pak se muzes pripojit, pokud je zabezpecena, pak si stejne budes muset u nekoho zeptat a proste se v baru zeptat,jak to tam maj z wifi..