Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou desku a RAM k AMD RYZEN 3 2200G?

Ahoj, jakou desku a RAM procesoru AMD RYZEN 3 2200G? PC se bude používat jen na kancl a net, ne na hry, občas nějaký film. Nebo jaký je vhodný chipset? A co RAM? Je lepší např. 2x4GB nebo 1x8GB? Poznám rozdíl? Ostatní HW (zdroj, SSD,...) mám.
Díky za odpovědi

Podle mne by se k ryzenu3 hodila grafika od AMD a to rx550 nebo 560 je to dost výkonné ke všemu prostě průměrná grafika za 3000-5000 Kč a RAM bych doporučil 2x4 Podle mne výkonnější podobný počítač stavím pro sebe a doporučím přes alzu.