Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padanie počítača

Dobrý deň,
viem že táto téma je už otravná, ale chcem sa spýtať či niekto nemá podobné skúsenosti. Mám nový PC (asi pol roka) ale od začiatku mi náhodne padá nezávislo od záťaže. Vyskúšali sme tam meniť zdroj, grafickú kartu a kade čo, ale vtip je v tom že u predajcu a u mňa doma to nepadá. Padá to len v kancelárii. V kancelárii mám aj prúdový chránič s batériou takže keď ho vytiahnem zo siete PC stále funguje. Jediný rozdiel je - monitor, myš, klávesnica, internet, vzduch, karma .....
Nenapadá vás nejaká možnosť prečo by to mohlo robiť?
Ďakujem :-)

No skúšal som do neho postupne zapájať komponenty a nič. Ale pri práci na ňom pádu počítača predchádzal dva krát pád Winows exploreru. To som si všimol aj v predchádzajúcich pádoch ža sa niekedy stalo, že spadol najprv Win explorer a neskôr počítač. Driver na grafickej karte jej aktuálny, system file chacker je v poriadku bez problémov.