Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozměry sim karet

Nazdar pánové. Už mě začíná štvát, že koupí nového mobilu zase menší sim. Z 5800 na Lumia 925 sem řezal z sim na micro sim, a ted z micro mám řezat na nano??!! Kurna cím větší mobil tím menší simka.
Koupil jsem Lumii 950.

Jde o to, že musím řezat přes kontakty. A navíc zase budu potřebovat microSIM do 925. Je mě jasné, že naprostá většina kontaktních plošek na sim jsou na nic. Když sim má jen 6 kontaktu.
Zatím to neřeším, protože jsem obědnal novou kartu se stejním číslem. Tak doufám, že bude nano rovnou.