Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ntb bez numerickej klav.

mam ntb bez numerickej klavesnice, daju sa nanom pisat znaky pomocu alt + (čislo) nejako? pomocou tych hornych, napr ked chcem napisať apostrof (alt+39),nejaka ina kompinacia? moznost?

Ano, dají se psát všechny znaky, pokud si nastavíš QWERTY klávesnici místo QWERTZ (česká). Ale budeš bojovat s přehozeným z a Y
Na QWERTY jsou všechny znaky dostupné pomocí AltGr + původní znak
Na QWERTZ klávesnici nejsou k dispozici všechny znaky a navíc jsou speciální znaky rozházené po celé klávesnici