Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mikrofon Behringer C-1U

Zdravím mám mikrofon Behringer C-1U a z ničeho nic když jsem zapnul počítač tak nefungoval je připojen do funkčního usb, dokonce i svítí že funguje ale počítač ho nemůže rozpoznat a i když mi aplikace nabízí používat ho jako výchozí zařízení stejně nefunguje. Mám stolní počítač s win10. Pokud potřebujete více informací rád odpovím nenapadá mě více věcí co by se vám hodilo k vyřešení problému. Za jakoukoliv odezvu budu vděčný. Děkuji
Změna kategorie, původně: Software (karel)

zrejme chyba v samotných win10,po posledných updatoch a buildoch velmi vela ludí hlási problémy so zvukovými zariadeniami,mikrofon používa systémové usb audio-class ovládače,takže tam bude buď chyba v systémových ovládačoch alebo nejaký onflikt s medzi windows a aplikáciami,ktoré takéto usb audio zariadenia využívajú,takže asi bude treba laborovať s nastaveniami,alebo vrátiť systém pomocou bodov obnovy do stavu,keď bolo všetko ešte funkčné....

je to bohužial až príliš široký pojem,pokial by ten mikrofon vyžadoval nejaký špecifický ovládač od výrobcu,tak by bolo možné očakávať,že výrobca vydá nejaký vhodný a cerifikovaný pre win10,ale bohužial mikrofon funguje ako všeobecné usb audio zariadenie s o systémovými ovládačmi,takže akákolvek zmena v systéme môže vytvoriť pre užívatela prakticky neriešitelný problém.....a keďže po posledných updatoch a v posledných buildoch win10 sa množia problémy so zvukovými zariadeniami,dá sa predpokladať,že problém je v samotnom win10,takže ozaj asi jediné rozumné riešenie je poradiť návrat systému do bodu,keď všetko fungovalo,buď cez body obnovy,alebo pomocou zálohovaného image systému....

najväčší prúser pôsobí inštalovaný KB4343909,pozri,či ho v systéme máš,pokial ano,odinštaluj a zamietni opätovnú inštaláciu,spôsobuje to množstvo problémov s niektorými hrami-odmietajú sa spustiť,má vplyv na vpn pripojenia,nefunkčnosť bt zariadení,konflikty na usb portoch a podobné problémy,je ich cca 144 a nechce sa mi ch konkrétne menovať......