Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wireless sluchátka do 2000

Jde mi spíše o zkušenosti, doporučení. Preferuji spíše menší sluchátka pres uši. Hodně doporučují marshall 2 ale prej hodně tlaci na uších. Dále Ur­ba­nears Plat­tan ADV Wi­re­less. Baterie mi je v celku jedno ale aspon 5+ hodin. Poslouchám převážně rock, metal občas ten pop,techno.

Ono hodně záleží na zdroji té muziky. Pokud je to z vinylových desek,tak se vyplatí zainvestovat. Pokud jsou to nahrávky z PC většinou komprimované,tak to bude tak nějak zbytečné,do toho vrážet balík.