Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC hry padají

Zdravím ;-)

Mám problém s pc.Nechal jsem si ho poskládat a padají mi hry.Hraju třeba Black squad nebo dota 2 a najednou bum program přestal pracovat.Občas se mi při Black squad vypne monitor a musím celý PC natvrdo restartovat protože se s tím nedá nic dělat.Nejvic to dělá i u série Cod kdy mi ta hra spadne tak každou druhou misi.Naopak třeba stará hra unreal tournament 1999 to neudělá nikdy.Uz si stím nevím rady aktualizace ovladačů GK, reinstall Direct X nic nepomáhá.

Edit: ještě bych měl dodat že třeba při hře mám klidně 100 FPS ale i tak mi to laguje ... Takové občasné posekávání ... Teploty jsou OK.Viry taky čisté .

PC: Win 7
Radeon RX 560
Intel core i3
8Gb ram

Dík ! :)

Dobrý den tak píšu že už jsem na to přišel.. je to grafikou... jiný zdroj nepomáhal tak jsem nakoupil na steam pár her a zkoušel jsem... spousta nepadala ale i padala.Pak jsme si s kámošem všimli že u spousty her se nějak zvláštně načítá pomalu grafika tak jsme vyzkoušeli jeho kartu a valí to.Asi je ta co mám já vadná.