Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB s dlouhou výdrží

Ahoj, potřeboval bych NTB ideálně se 14 / 14.1 palcovým matným displejem, ale s co největší výdrží (počítám s tím, že si budu muset dokoupit silnjší baterii), na výkonu procesoru nezáleží, ale velký HDD, nebo aby tam šel vyměnit. A DVD vypalovačka co umí vypalovat i RAMky. Jako bonus bych bral DVI konektor. Dík za tipy.

Otazka jsou penize, ktere do toho chces vrazit. Temer vsechny notebooky lenovo rady T a X maji na vetsi baterku vydrz kolem osmi hodin ( zalezi co delas, pri hrani 3D hry nebo renderovani videa to bude asi mene nez polovna ). Jen si vybrat model s potrebnym displayem. Ale nestoji to deset tisic.