Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pristup odmietnuty windows 7

Nazdar priatelia mám taký problém po preinštalovaní notebooku sa my po snahe dostať ku hárdiskom alebo aj do ovládacieho panelu objavý. Systém Windows nemôže získať prístup k zadanému zariadeniu, ceste alebo súboru" Možno nemáte príslušné povolenie na prístup k danej položke Dík.

Mě neřeš,já jsem návštěvník,ale co nechápu,tak své hulvátské ovečky umravnit neumíš a na lidi,co právem kritizují nešvary,jste aktivní až nezdravě. Uvědomte si,že provozujete veřejnou službu,tak ať se personál podle toho chová. Jak by ti bylo milé,kdyby tě v obchodě prodavač uvítal slovy "co je ty demente,kolik ti je ?" Si to zaheslujte a nadávejte si navzájem,ale nikdo nebude tady urážet tazatele,ani žádná Nudle či koník.