Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z Windows pc stěhování na Mac_zkušenosti

I když se to nezdá, málokde se dá dozvědět, jak v praxi funguje změna z užívání Mac místo pc, nad kterou uvažuji. Co třeba spouštění windows programů přes virtuální mašiny typu Parallels Desktop, nebo podobné? Jsem léta zvyklý na CorelDraw, který je pouze v pc verzi. I na tom pc je hodně pomalý na můj vkus, co tedy přes nějaký pomocný program? Má s tím někdo zkušenost, nebo i obecně s programy pro windows na Macu vůbec?
díky za radu
Petr

osobne som na apple strojoch našiel vždy nejakú rozumnú alternatívu,pokial neexistovala možnosť mať poloprofi/profi program vo verzii pre mac,takže zatial som nikdy nejaký paralles a spol nepotreboval......unix/linux programy sa dajú spúšťať natívne a to málo ,čo je len čistokrvne pre win som jednoducho oželel a hladal mac alternatívu,alebo v tom najhoršom prípade občas spustil pcčko a robil v tom......