Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo Y520-15IKBN - padanie fps v online hrách

Zdravím mám otázku .. mám nový notebook :
Lenovo Y520-15IKBN
Intel Core i7-7700HQ
8GB DDR4 RAM
128GB M2 SSD
1TB HDD
Full HD
nVidia GTX1050Ti 4GB Gaming
Windows 10 64 bit/
A witchera 3 tam spustím na ultra a beží plynulo aj gta V a Middle-earth: Shadow of Mordor na high ale kedˇ tam pustím cs go na nízkych alebo world of tanks tak mi fps lietajú z 200 na 40 aj nižšie .. Stretol sa už niekto s tým čím by to mohlo byť ?

Moc neporadim, jen dodam, ze mam totozny notas (stejny OS) a WoT mi jedou bez dropu. Pokud je novy a data mas stale nekde zalohovana, zkusil bych cisty install OS, smazat vsechny kraviny, ponechat si pouze zakladni soft od Lenova (na spousteni "turba" u vetrani atd.) a pak nainstaluj hru a zkus.