Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sestava

Zdravím už jsem tu jednou psal ale nakonec jsem se rozhodl si zatím svou grafickou kartu ponechat a pro přítelkyni dle poraden a ruzných webů jsem dospěl k této pc sestavě: https://www.czc.cz/dfmor3r4smh1k88a46fj6u5ue3/seznam primárně na hry WoW pubg a časem možná i jiné ale nic nového ne plánuji samozřejmě časem upgrade ale tohle by podle mého mělo do začátku stačit byl bych rád kdyby mi to někdo zkontroloval nejsem si jist s výběrem ale chtěl jsem to co nejvíce směrovat do těch 15k i když je to o tisíc víš chci aby tyto dvě uvedené hry si natom zahrála při full hd hraní alespon na těch 60 fps.

• To ano, ale kdyz pominu ze jde o CPU s APU, jde o stejne vykony jako jeho .GEN predchudce bez APU. Porcesory intel taky maji IGP ;-)
TiP ~ Jestli nechces dokupovat jiz dalsi RAM, tak tu dosavadni rozpul na pul a osad 2X moduly do profilu Dual@Chanel, i kdyz cela ta sestava by potrebovala mensi revizy.

• Mam zde zruseny ucet a jsem zde spise nahodou a do 15.00. Muzeme to poresit pres Skype nebo mail, mam ted nejake Ryzeny, krabku ramek na benchmark doma, muzeme neco zkusit poskladat a zkusit jaky to poda vysledek a stabilitu v realnych podminkach ;-)
PS : Nebo pockej na nejakeho mistniho Radce, jako : Lukas81, Sambilionk, TChwood/Kurt/Host/, nebo Jezek-Hifi a samozrejme M-POL nebo Essencia a par dalsich . [na nektere nejmenovane a jejich odpovedi ber radeji s rezervou, zpravidla jen napisou co nasli na Googlu].