Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké internetové připojení na hry

Dobrý den,taková hloupá otázka mám doma bezdrátový internet+soukromou přípojku zhruba rychlost 25 MB/S akorát ve hrách mám ale vysoký ping klidně až 140ms a tak se chci zeptat jaký typ připojení je pro stály a nizky ping cca okolo 25ms max nejlepší,optika u nás není a tak zbývá pokud vím ještě pevný internet bohužel u nás není pevná linka pokud vím,myslíte že poskytovatel internetu by mě jí zřídil?...nebo se dá pevný internet zapojit i jinak?

:D díky ale samozřejmě nechci platit například 10 tisíc zato že mi natáhne nějaké kabel prostě je u mě bezdrátový internet a jen by mě zajímalo jestli se dá připojit nějak pevně u někoho kdo nejspíše pevnou linku nemá,jde mi o to abych měl stály ping hlavně ve hrách , co jsem slyšel je optika a nebo pevný internet nato nejlepší ale nevím jestli je to u mě možné optiku u mě nikdo nemá.