Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Upgrade starého PC

Dobrý den přeji.
Chystám se upgradovat svoji momentální sestavu(i5 6500, GTX 1060 6GB, 16GB DDR4 2,4GHz RAM, základní deska Asus b150m pro gaming) komponenty v kosíku níže.
košík z CZC.cz

Žádám Vás tedy, abyste mi napsali jakékoliv výtky, nedokonalosti či rady, které se týkají této sestavy.
Před koupí si chci být stoprocentně jistý, zda-li bude sestava šlapat tak, jak má.
Děkuji moc za Váš strávený čas.

Nesmysl pokud nestříháš video nebo nepoužíváš nějaký spec programy tak ti 16GB stačí na všechno s velkou rezervou,nemá cenu na tom co máš nic měnit radí ti dobře,dneska vyhodíš prachy oknem akorát za Intel,CPU jsou napálený o litr a vejš a RAM jsou dneska 2x tak dražší než to co stáli,rozházíš prachy absolutně za nic to si kup raději lepší GPU třeba...(to si šetři na novou sestavu rovnou až se ceny srovnaj,když už si to dřív koupil takhle a nevzal rovnou i7)