Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s výkonem

Zdravím, potřeboval bych pomoc. Mám poslední dobou problém s výkonem a přijde mi, že procesor není využitý na 100% v hrách. Na CS:GO mám docela problém s fps, mám třeba 220fps (míval jsem daleko víc) a najednou někam vejdu a mám třeba úplný propad, lágy a fps jde kolem 110fps..přitom mi to nedělalo..teď jsem zkoušel zátěžové testy na OCCT a při testu vše šlo na 100%, ale v hrách mi to tak nepřijde..nevím ani jak to popsat, ale mám prostě 220fps a najednou se mi z hry stává legohra a fps spadne o 100, pak zase to jde nahoru a tak dále...já už nevím co s tím, mám sestavu, která si s cs:go musí vytř*t prdel a ne, že furt s touhle hrou budu řešit jen problémy. Mám nově nanešenou pastu, nový procesor, novou grafiku, nový chladič na CPU..a já už si fakt nevím rady..ostatní hry se mi zdají v pohodě..nevíte v čem může být chyba?

AMD FX-8350 8x4,0GHz
MSI GTX 1060 3GB GDDR5
Kingston HyperX 8GB DDR3
ASUS M5A97 R2.0
Fortron HEXA 500W
SilentiumPC Fera 3 HE1224 + pasta ARCTIC MX-4 Thermal Compound
Win 10

PC jinak samozřejmě komplet vyčištěn, vyfoukán prach apod....díky za veškeré rady, já už si s tím fakt nevím rady..a to jsem kupoval nový procesor a grafiku...

co tak odspywarovat ten pc, ať má čas se plně věnovat dětinské hře a nezabíjet čas malwarem?
sw které vypisují zajímavý log je hodně, jsem zvyklý na adwcleaner.

anebo jen poslat do háje veškerý zbytečný balast, co sis postupně doinstaloval a teď se ti automaticky spouští?
- pro kontrolu spouštěcích míst ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).
- pro kontrolu procesů v paměti process explorer.