Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Packet loss

Zdravím,
mám problém s internetem. Konkrétně packet loss. Již jsem kvůli tomu koupil nový router, kabely z routeru do PC a tím jsem jej redukoval na +- 9%. Poskytovatel tvrdí že chyba není na jejich straně o čemž velice pochybuji.. Nemá někdo nějaké nápady jak jej alespoň snížit?
Díky

nevěřím, že "vše" okolo 20ms. Musí se to lišit v závislosti od vzdálenosti hopu a od velikosti paketu. Zřejmě jsi udělal něco jiného, než jsem ti psal.

edit: dokud neuvidím vypsaný tracert a pingy na všechny hopy alespoň s 500 a 1500byty, tak do té doby končím.

Nenapisal si kde vidis ten packet loss. Ak by to bolo v nejakej hre, tak je potrebne pingat IP adresu toho herneho servera a nie nieco ine na internete, napr.google.
Mozno je dobre vediet, ze ping v nejakej hre dava ine vysledky ako ping z prikazoveho riadku, tudiz je otazne co vlastne ten ping meria. Mozno meria aj zatazenie herneho servera.