Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zoner 17 - prohlizeni fotek

Mela jsem ZPS 9, a to jsem mela nastaveno tak, ze kdyz jsem klikla kdekoli v pocitaci na soubor s fotografii, tak se me to otevrelo v ZPS a fotografie byla rovnou pres celou obrazovku.Jde toto nekde nastavit i v ZPS 17? Marne hledam... Predem diky.

Co tohle?

Pokud prepnete editor do fullscreenu (menu Zobrazit->Cela obrazovka, Ctrl+F nebo prostredni tlacitko mysi), bude si ZPS tento stav pamatovat a pri pristim otevreni editoru se bude jiz zobrazovat ve fullscreenu.

Pavel Minar, ZONER software