Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna do 10.000,-

Ahoj prosím poradte s nakupem tiskárny do 10.000,- do kanceláře převažně na tisk faktur a kopírování... zárověn aby nebyly moc drahé náplně. Děkuji

Měsíční zatížení? Požaduješ kopírování - takže nechceš tiskárnu, ale multifunkci (se skenerem)? Předpokládám, že stačí černobílý tisk? Že to bude laserovka, je asi předem jasné.... A určitě síťovou (LAN). A co duplex....? I když to už je v této kategorii standard.