Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTX 1050 napětí BIOS

Nezná někdo nějakej program na editaci biosu abych si tam povolil trošku vyšší napětí na MSI GTX 1050 OC?
Nebo to prostě nejde protože já hledal a nic nevyhledal, jen pro vyšší třídu.
Nechat si vyhořet kartu v plánu nemám děkuji za rady.

Karty pascal mají přednastavený v biosu limit napětí, který v MSI afterburneru pak nejdou logicky zvýšit. Nemyslím si že odpálím kartu když to trošku zvýším abych si mohl pohonit své ego, že umím dobře taktovat. A nemám na mysli bios do kterého se dostanu když zapínám počítač, a proč by to mělo bouchat? Píšu trochu zvýším ne odpálím :puff:

Ten se dá jen upravit, pokud na to máš nástroje

Ten dotaz se točí jenom okolo toho nástroje který hledám... flashnout si to už umím :-)