Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem v NTB nefunkční vstup na repro(sluchátka)

Zdravím,
reinstaloval jsem windows a když připojím jakékoliv zařízení přes jack, tak NTB nereaguje a dál jde zvuk z interních reproduktorů.
Neví někdo jak nastavit či přidat další zařízení do správy zvuku nebo tak... jsou tam k dispozici pouze interní reprodutory.
Díky

měli by být, i ve správci je uvedeno, že ovladač je aktuální... spíš jde o to jak přidat nové zařízení. před reinstalací to normálně šlo a teď tam jsou k dispozici pouze interni reproduktory, ale nic jiného, což předtím tam byly i sluchátka (což jsou i třeba normální repro bedny)