Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Načítání stránek

Zdravím
Když jsem na nějaké internetové stránce a chci na něco kliknout tak se stránka znovu načte. Když kliknu znovu zase se načte a potom se objeví, že stránka má problémy s načtením, jenže to se kromě youtube stává skoro na každé. Nevíte co s tím?

V takle podané otazce to muze byt cokoliv :-)
Dela ti to kazdy prohlizec ?
Skodlivy kod : ktery mohl pozmenit nastaveni pravidla pripojeni ulozené v polozce HOST :

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts

Nastaveni DNS, kde muze mit uz i zastaralé cesty ruteru které muzes vycistit pomoci prikazu :

ipconfig /flushdns

(podrobnosti o stavu TCP|UDP najdes pod : netstat -an)
Mohlo dojit k pozmeneni registracniho klice Proxy které by melo byt dezaktivované (poznas podle zakoncujiciho cisla 1 a 0) :

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings]
"ProxyEnable"=dword:00000001

Nahled na stav proxy pomoci prikazového radku :

netsh winhttp show proxy

Vyse [Karel] zminena infekce, nebo nejaky doplnek : https://malwarebytes.com, (AdwCleaner).
atd .. upresni svuj problém.