Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem E-sim a jak s tim?

Dobrý den, koupil jsem si Samsung Galaxy watch a chtěl bych do nich e-sim ale netuším jak to pak bude s telefonem který e-sim nepodporuje. Je možné dostat kopii e-sim i jako klasickou simku do mobilu? A taky jestli je možné zanechat si stávající číslo od Vodafonu při přestupu k T-Mobile na e-sim nebo budu muset dostat číslo nové. A v případě že nejde fyzická kopie e-sim jestli je možné nějak sdílet SIM z hodinek do mobilu nebo musím mít simku úplně jinou?
Děkuji.

Já vím moc dobře co je e-sim narozdíl od vás evidentně. Jediný rozdíl je v tom že poskytovatel (T-Mobile) uloží informace které by normálně dal na klasickou SIM do hardwarový e-sim v zařízení. To ovšem neznamená že ty data nejdou dát na klasickou sim kartu.

problém je v tom,že jedine t-mobile Ti môže relevantne odpovadať na to,či umožní eSIM nejakým spôsobom klonovať,resp.zdielať to isté číslo medzi dvoma napr. spárovanými zariadeniami etc,ako narába s telefonnym číslom v prípade prechodu od iného operátora a podobné otázky.....jedno viem,že napr.väčšina operátorov a la orange,t-mobile.sk a spol umožnila ponechať si číslo pri prechode,pokial sa tak zákazník rozhodol,že napr. t-mobile,pokial pôsobil v SK poskytoval pre podnikovú sféru telefony a zdielané "kecafony" so zdielanými SIM kartami,kde kecafony mali to isté číslo ako materský hlavný telefon,ale či takéto niečo poskytuje v CZ aj pre bežného zákazníka,to ani omylom netuším,to sú otázky,ktoré smeruj priamo na pracovníkov t-mobile u Vás v CZ...