Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UPC modem

MAm od UPC ich modem Cisco 3208 (ak si dobre pamatam cislo), a chcu mi ho vymenit za ten ich premiovy biely, tusim je to Compal. Ake s tym mate kto skusenosti, lebo CISCO ide uz snad aj 10 rokov bez problemov. Mam povolit vymenu, alebo sa snazit silou mocou si udrzat to Cisco ? Nejedna sa mi o to, aby som mal namiesto 150 Mbit 300, skorej o mensi ping, stabilitu . . . Este pozn. Aj tak asi ho prepnem na modem a dam vlastny router.

Toho by som sa rad drzal, ale dali mi namiesto 150 300, a silou mocou chcu vymenit modem/router. Cisco som testoval a da 190, aj ked upc tvrdi ze je do 140, ale vyrobca pise ze viac . . . nepametam si ze by sa niekedy kusol alebo vypadol, jedine restarty boli ked som premiestnoval zariadenie alebo vypadol prud . . .

Mam ten novy Compal uz od sameho zacatku a po celou dobu jsem na nej jeste nemusel sahnou. Naprosta spolehlivost a rychlost je stale stabilni. Wi-fi cca 7 zarizeni a kabel jen pro PC. Jen jsem si prvotne zmenil hesla a nic vic.

Vymenili nám Cisco modem (bez Wi-Fi) za tento nový už dávnejšie a tiež som sa bránil :D, na 2,4 GHz používam vlastný router na 5 Ghz tento Compal a problémy neregistrujem žiadne, stabilita tak isto, jediná nevýhoda je, že tá ich služba UPC Wifree, ktorú moc nepoužívam musí byť vypnutá aby nerušila ostatné siete (pre istotu-ale zas kto potrebuje na 7. poschodí niečo takéto zdieľať...no neviem sa nikde teda pripojiť na to..ale to už je OT :D