Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik GB zabere hodinový záběr z akční kamery?

Zdravím chtěl bych se zeptat kolik GB zabera třeba hodinový záznam z akční kamery? Rozlišení bude pravděpodobně FullHD při 60 snímcích za sekundu. Budu si půjčovat na víkend akční kameru lamax x3.1 atlas a potřebuji k tomu koupit paměťovou kartu. Mám v mobilu jednu 8GB a nejsem si jistý jestli bude stačit nebo mám koupit něco většího. Pokud jsou k tomu potřeba nějaké další údaje o kameře, tak rád doplním.

Minimum bych ti doporucil 32Gb ze které budu vychazet, nebo lépe viz [jezekhifi , 11.10.2018 15:02] uvedenych 64Gb.
Na hodinovy snimek potrebujes alespon 16Gb. S 32Gb SD kartu, v pripade ze zvolis [2.7K-30] ti vlezou : 2h 56m pri 45 Mbps.
S funkci 'PROtune" : 2h 13m / 60 Mbps
Jestli "FullHD" 1080p na triceti snimcich : 4h 22m / 30 Mbps.

Jen zbabele minuskujes ostatni a zakazdou hloupost, je to public poradna, nejsme nekde u zkousek. Vychazim z oficialnich stranek GoPro : https://gopro.com/help/articles/Question_Answer/HERO4-Black-Recording-Time-in-Each-Video-Setting
Nemas ani radce ani nic jiného co by naznacovalo ze nejaké vedomosti z oblastni informatiky mas (navic je divny ze je dostavam jen od tebe, kdybych se tak milil a uvadel hlouposti ozval by se nejaky admin). Jestli se mnou nesouhlasis v poradku, ale to tvé znehodnocovani a minuskovani mého kazdého druhého prispevku je opravdu vic jak trapné.
# Klidne mi to hned odminuskuj, ale pak uz dej pokoj a priste prid alespon s nejakym solidnejsim tvrzenim. Vickrat uz se k tomu vyjadrovat nebudu protoze jestli jsi to nepochopil ted, tak uz to nepochopis nikdy.

Tak asi pro jistotu koupím novou kartu s 64GB paměti. Zase tolik peněz nestojí a případně si jí pak dám do telefonu. Mám to jako takovou zkoušku jestli koupit vlastní kameru nebo ne. Je mezi kartami nějaký rozdíl na který si mám dát pozor nebo už je to v dnešní době jedno? Jde mi o to jestli si mám dát pozor na rychlost zapisování nebo už všechny splňují rychlost, kterou potřebuji.

Ta kamera je na micro Sd nebo ?
Na FHD*1080p zaznam staci jakakoliv prumerna "Classe 10" (U-I).
Osobne pouzivam SD karty EMTEC, jak na telefon, tablet nebo raspberry (non-stop chod pro WordPress server). Jak jsou na tom, nebo jestli existuji vyrazne lepsi nebo spolehlivejsi ti nereknu, ale problém s nima doposud nemam.
#Jednu mam zrovna poruce tak jsem ti ji vyfotil:
[micro SD]
https://pc.poradna.net/files/83541-poradna-sd-karta-png
[SD] U3
https://pc.poradna.net/files/83542-poradna-sd-png
Jestli by jsi chtel vice informaci o rychlosti a doporuceni urcitych typu, tak nevahej podivej se treba tady : https://en.wikipedia.org/wiki/Secure_Digital

Spise bych sahnul po nejakem SanDisku Ultra Class 10 (alespon tyhle beru zase ja).

Klidne proc ne. ScanDisk alespon ty co vlastnim funguji dodnes. Setkal jsem se snima uz i v zarizenich jako e-ctcecky od nemeckeho 'Rakuten' kteri ho osazovali a oznacovali jako 'spolehlivy'.
PS : Ten EMTEC jsem kupoval na Amazon pak po x10. Problém jsem mel treba s LEXAR tak dve z peti (jedna skocila jako RAW pri formatu, druha mi vyhazovala chyby zapisu a cteni). Ale nemusi to nic znamenat a mohl jsem padnou na spatné kousky.