Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenalezena výstupní zvuková karta

Dobrý den
Od dnešní aktualizace na mém notebooku značka HP OMEN 15-CE008NT
který jsem si kupoval před asi 2 měsíci, mi zvuková karta říká, že není nainstalované žádné výstupní zařízení. Když jsem zkoušel průvodce při problémech, tak mi ani neřekl jaký je problém a řekl mi že zde žádný problém není. Co by jste mi poradili ? už jsem zkoušel odinstalovat aktualizace a stále nic
Někdo co s tím?

Ano to jsem již zkoušel ale nic jsem nenašel, dále jsem zkoušel odinstalovat aktualizace Intel HD audio ale nemohl jsem se k tomu ani dostat, ani jsem na to nemohl kliknout a potvrdit. Dále mně napadlo že bych mohl odinstalovat ten Intel HD Audio a reinstalovat ho přes oficiální stránky ale mám strach že bych ztratil možnost na záruku