Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hp pavilion gaming 15-ak006n prodej

Dobrý den,

Rád bych se zeptal jeslti někdo ví za kolik cca bych mohl prodat 2 roky a 5 měsíců starý hp pavilion gaming 15-ak006n. Kupovan v Alze před uvedenou dobou jako nový za 27 tisíc. Vše funkční, notenbook nikdy neměl žádný problém, kupoval jsem jen novou baterii.

JEN MUJ NAZOR : Muzes zkusit z pocatku snizit z nakupni ceny o 25% a uvidis jestli bude nejaka poptavka. Nasledovne na '30' a '35'%. Pod 35% bych ale nesel.
Vychazim z toho, ze je NTB v perfektnim stavu (na kazdém jsou mensi stopy uziti, perfektni nebo vyborny by nempel byt poskrabany, polepenej nalepkama a podobne ), mas original krabici, dobijecku, obrazovka nema mrtvé pixeli.
#Tu novou baterii v inzeratu klidne zvyrazni, hodne lidi to muze zajimat.