Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno VGA to DVI-D

Zdravím, mám grafiku 1060 6GB s výstupy 2x HDMI a 1x DVI-D a k tomu monitor HDMI a druhý monitor s výstupem bohužel jen VGA. Doma mám redukce VGA->DVI-I a DVI-I->DVI-D, pokusil jsem se je zkombinovat,ale obraz nejde. Na internetu jsem nenašel nějakou přímou redukci VGA na DVI-D. Moc o tom nevím,ale mám takový pocit že moje grafická karta nepodporuje analogový obraz.Je nějaká možnost jak to udělat aby mi druhý monitor šel? Třeba přez integrovanou grafiku v procesoru nebo tak? (procesor i7 8700)

Redukci DVI-D na VGA jsem nikde nenašel a převodníky začínají cenově od 200Kč a výš, a ten muj monitor má pomalu stejnou cenu jako ten převodník, takže se mi to za to nechce dávat, proto hledám nějakou alternativu jak jsem popisoval

redukcia v podstate pre bežné grafické karty fungovať nebude.,len kompletný prevodník s elektronikou vnútri,jednoduchá redukcia je obvykle funkčná na kartách,ktoré podporujú zmiešaný analogovo-digitálny signál,dnes sú to obvykle len poloprofi/profi videoeditačné karty s hw kodekmi,bežné konzumné grafické karty takýmito výstupmi už obvykle nedisponujú,obvykle už mávajú všelijaké varianty digitálnych výstupov vo forme hdmi/dvi alebo displayport,len staršie a staré graf.karty ešte mávali jeden VGA a jeden DVI výstup......