Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava do 15000

Potřebuji poradit snažím se postavit PC sestavu do 15000 a tak bych prosil o návrhy grafiku bych ale chtěl Rx 560 nebo 1050 dík za odpovědi
Změna předmětu, původně: Sestava (karel)

S tím zbytkem ano, jinak ne. Ryzen X2600 stojí jen o pár stovek víc. https://www.mironet.cz/amd-ryzen-5-2600-34ghz-turbo-39ghz-6c12t-3mb-l2-16mb-l3-am4-zenpinnacle-ridge-65w+dp347689/#411713134

Je škoda, že tazatel neuvedl, co všechno už má. Takhle je to ztráta času. Budeš se s tím půl hodiny sr.t a pak ti odepíše, že nemá třeba monitor atd.
Přitom je to na začátku založení nového dotazu jasně napsané.

Jasně, mně to vysvětlovat nemusíš. Pokud si to nechá sestavit u CZC, což předpokládám, tak stačí do poznámek uvést, že je potřeba nejnovější BIOS. Oni to vědí, ale jen pro jistotu. Jsou tam ochotní. Nebo další peníze navíc a připlatit si za jinou desku. Pár stovek snad nikoho nezruinuje.