Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ovladac sata instalace?

nove sestaveny nainstalovany pc, ovladace na zakladni desku:

ovladac SATA:
AMD RAIDXpert2 Utility
AMD AM4 RAIDXpert2 Utility V9.2.0.70 for Windows Win7 64bit & Win10 64bit.
NOTICE: If user exists old RAID system, and need to upgrade the new RAID driver. Please install RAIDXpert2 directly under the system, which already contains RAID driver. Please do not directly load RAID INF files in device manager.

HDD:
Seagate BarraCuda - 2TB
zakl.deska: PRIME A320M-A

nerozumím tomu popisu, a jestli to mám instalovat nebo ne nebo jakým způsobem?

to je ovladač/rozhraní pro řízení RAID pole, samotný amd_sata ovladač pro AMD chipsety s Win 10 64bit není, co jsem se díval do instaleru, je tam verze Win 7 64bit, která funguje i ve Win 10, ale nic navíc to stejně nepřinese a musí se instaloval manuálně, navíc jsem někde četl, že někomu spíš snížil výkon oproti storahci