Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluetooth sluchátka do 2000,-

Ahoj, chtěl bych si koupit Bluetooth Sluchátka, cenový limit jsem si nastavil na + - 2000 Korun. Mám ale určitý problém v tom, že
1) Nosím poměrně rozměrné brýle, takže potřebuji taková sluchátka, která v kombinaci s brýlemi nebudou tlačit či překážet
2) Nemám rád klasické špunty do uší ani náhlavní sluchátka s mostem přes hlavu, takže bych preferoval sluchátka „za uši“. Nyní používám kabelová sluchátka KOSS KSC/21, chtěl bych nějaká v tomto stylu, ale bluetooth
3) A třetí důležitý aspekt pro mě je, aby sluchátka měly ovládání přímo na sobě (tlačítko start/stop, tlačítko volume… atd)

Děkuji moc za rady a tipy na případné konkrétní modely, ze kterých vybírat. Díky

Tak jak špuntová, tak náhlavní sluchátka by neměly mít problém s brýlemi. Naopak si myslím, že právě tyhle za ucho by mohly překážet. Vždyť přeci za uchem máte právě tu nožičku od brýlí.