Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s novou graf.kartou

Dobrý den,2dny zpět jsem si pořídil novou grafickou kartu Radeon rx 560 4gb ddr5 a už mám jeden problém.. Všechno funguje,počítač normálně naběhne.. Jenže ve správci zařízení mi to ukazuje u grafického adaptéru vykřičník s větou : Zařízení bylo zastaveno, protože oznámilo potíže. (Kód 43).Stáhl jsem si nové drivery přesně ze stránky pro danou grafiku která je radeon rx560 4gb ddr5

Posílám obrázky všeho co by mohlo být užitečné a předem děkuji za rady..

Moc bych ocenil pomoc... nechci shánět peníze na další grafiku..

Vidím ikonku "Driver Easy" na ploše a podle mě je vše jasné -podělaná instance Windows kdovíjakými drivery.

V první řadě:
1. odinstalovat bloatware, reboot.
2. odinstalovat staré drivery (zejména pokud původní grafika byla od nvidie), reboot.
3. nejlépe odinstalovat všechny drivery Radeonu, reboot.
4. nainstalovat drivery pro základní desku (intel), reboot.
5. nainstalovat znovu aktuální drivery Radeon: https://www2.ati.com/drivers/beta/win10-64bit-radeon-software-adrenalin-edition-18.10.1-oct10.exe

Předpoklad je, že monitor máš zapojen do této grafiky (nikoli do grafiky co je na základní desce)