Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prohnutý monitor ano-ne?

Zdravím,
přišla řada na nový monitor, byl jsem nakouknout do obchodu abych se podíval na výběr a zaujal mě ten prohnutý, přišlo mi to docela dobré, pořád je obraz vlastně kolmo. Nevím ale, co bych říkal po X hodinách sedění před ním.
Má ho z vás někdo a doporučíte jej nebo ne?
Velikost mám už vybranou, rád bych 24"(možná 27", ale to už mi příjde moc) + 144hz. Ale otázka zda prohnutý, nebo obyč....
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Spíš bych dneska koukal rovnou už po 27 QHD

Souhlasim u "24" to vyznam nejak nema. Az u uhlopricek "27-32" a vice to muze mit nejaky positivni dopad. (vyrazné u 21:9 kde bez zahnuti mas okraj obrazovky uz pod docela velkym uhlem) Na korektni zachovani barev zobrazeni v uhlu pohledu, uhel dopadu-odraz svetla a podobne.
# Ti co pouzivali Nvidia Surround, nebo AMD Eyefinity s 3X monitor smysl zaobleni obrazovky urcite pochopi a uvita. V podstate je to to samé, jen se predtim ty monitory museli natacet rucne.;-)

Nevím ale, co bych říkal po X hodinách sedění před ním

To skoro ani nepotrehnes ;-)
# Kdyz budu vychazet ze standartnich modelu pod 30° uhlem, nad dochazi k tzv "Distortingu".