Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WiFi signál a smartbook

Hezký večer všem.
Chtěl bych vědět, jestli je možné, kdybych si koupil výkonnější modem/router, jestli je šance, že by fungoval, nebo jestli bych musel mít prostě modem jen od poskytovatele internetu ( grape sc)

Pak by mě zajímalo, proč na smartbooku 133S Prestigio při zapnutí se mi dlouho připojuje na wifi. Mám zaškrtnuto, aby se mi připojoval automaticky a na jiném zařízení mi to neblbne.

nepíšeš nic o svém připojení, za jaký tarif si platíš (předpokládám že rodiče). jiný router nejspíš nemá smysl, ale nepíšeš ani stávající typ.

protože koupit si tzv. "smartbook 133S" šmejdznačky "Prestigio" a pak si stěžovat, že s krámem za 4-5t. není něco v pořádku - tak to běž vrátit.
můžeš ten krám mírně vzkřísit k životu:
- odinstalovat cizí antivir, pokud je
- zakázat všechny hlouposti v "po spuštění" a v plánovači úloh.

dále potřebuješ vynutit jediné pevné nastavení wifi na routeru:
- pouze režim 11n
- šířka pásma 20mhz
- zabezpečení wifi napevno wpa2/aes. i když zrovna kvůli tvému blbému atomu bych dal jednodušší šifrování "wpa/tkip", jestli to router povolí.