Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit BlueStacks App Player

Dobrý den
Při pokusu o spuštění naskočí „hláška“

BlueeStacks cannot start whenHyper-V
is enablet
BlueStacks is unable to use hardware assisted
virtualization when Hyper-V is enabled.
Please disable Hyper-V from Control Panel.
Check FAQ for details.

Která se odkazuje na:

https://support.bluestacks.com/hc/en-us/articles/115004254383?utm_campaign=disableHyperV&utm_content=disableHyperV&utm_medium=disableHyperV&utm_source=disableHyperV&utm_term=disableHyperV

kde se popisuje jak vypnout Hyper-V
a uvádí, že tento návod platí pro

Windows 8 Pro 64-bit Edition
Windows 8 Enterprise 64-bit Edition
Windows 8.1 Pro 64-bit Edition
Windows 8.1 Enterprise 64-bit Edition
Windows 10 Pro 64-bit Edition
Windows 10 Enterprise 64-bit Edition
já mám ale
Windows 10 Home
Verze 1803
Buid 17134.345
a nemohu tento přepínač najít
Pokusil jsem se problém nahlásit podpoře Win.
Nahlásilo, že se nepodařilo, ale druhý den při spuštění počítače byl přímo na obrazovce

https://support.microsoft.com/cs-cz/hub/4338813/windows-help?os=windows-10

Uvolnil jsem místo na jednotce, ale nepomohlo
Požádat o pomoc BlueStack neumím.
Obracím se proto s prosbou na vás.
Děkuji i za negativní odpověď.

Jak nemuzes snajit ten prepinac ? Dit to tam mas na obrazcich :-) Tedy jestli myslis to vypnuti Hyper-V.
Také mam 2 otazky :

- Co je to prepinac.
- Jak vis ze ti dezaktivace Hyper-V pomuze (kdyz pominu ze se radeji nehcou opirat, spolihat na sluzbu Microsfotu a sve problemy si radeji opravuji sami).

"Prepinac" jestli myslis tu nabidku, tak z prikazového radku nebo pres klavesou zkratku W + R spust :

optionalfeatures

# Po spusteni niz v seznamu najdes [Hyper-V]

Jestli umis spustis consoli (ps) jako spravce muzes tu Hyper-V sluzbu vypnout pres :

dism.exe / Online / Disable-Feature: Microsoft-Hyper-V-All

PS

Disable-WindowsOptionalFeature -Online -FeatureName Microsoft-Hyper-V-All

# Ale u toho vypisu viz „hláška“ co ti pise spis podeziram ze to pise u kazdého problemu jako takove moznosti odkud bezny problem muze pochazet, nebo takové ty nejcastejsi, ale treba taky ne. V kazdem pripade po dezaktivaci restartuj PC (jestli ches videt rozdil).