Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zapojené dva switche - nejde internet

Dobrý den
potřeboval bych poradit.Vlastním router Archer C7 a všechny vstupy Lan mám obsazené,tudíž jsem koupil switch do jednoho pokoje z toho switche vedu kabel do druhého pokoje kde mám další switch ale z toho druhého switche mi nejde internet. Nevím kde to nastavit aby fungoval internet i na druhém switchi. Značka obou switchů je TP link - TL SF 1005D.

Děkuji za radu

Změna tupého předmětu, původně: Switch (host)

Ne switch jsem zapojil správně a kabely jsem dělal sám ale jak jsem psal kabel co vede z prvního switche do druhého jsem zkoušel připojit do pc a vše funguje pokud ho zapojím do druhého switche a ze switche do pc nejde vůbec síť. Kabel mezi druhým switchem a pc je kupovaný.