Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční download

Dobrý večer,chtěla jsem si stáhnout program na čištění notebooku a ukázalo se mi,že mám nefunkční download,děkuji za radu....
Změna kategorie, původně: Notebooky (karel)

program na čištění notebooku

nemůžeš důvěřovat lamám, kteří ti nakukávají takové nesmysly.

kdysi v msconfig.exe -> po spuštění (u w10 je to přesunuto do správce úloh) si projdi co za zbytečnosti se spouští po startu.
další škůdci a vytěžovači jsou i mezi naplánovanými úlohami, ale to není pro úplné laiky.
lepší přehled dá program ms autoruns (winlogon, scheduled tasks, services), ale to už je lepší hodit nějaké smysluplné screeny sem.

a pokud je tím notebookem myšlen zoufalý krám za 5.000 z prodejny ledniček, pak je to podvodný netbook s procesorem atom (řada n3000) a s nedostatečným výkonem. tam nepomůže ani svěcená.