Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prihlasovací systém na fungujucu stránku?

Pekný večer, mal by som otázku, či existuje nejaký spôsob ako vložiť na fungujúcu webovú stránku niečo také ako prihlásenie sa, nejaky systém, kde bude zobrazený profil, kde sa budu dať posielať správy medzi sebou atď, viem že existuju redakčné systémy ktore sa daju na web a potom sa stránka vytvára, ja by som ale potreboval na už existujucu stranku ktora ma dizajn pridať nejaky takyto system, je to možné?

Možné je ledacos, ale když nic nevíme o tvé stránce, nelze ani konkrétně poradit. Tvůj web je statický nebo dynamický? Je použitý nějaký redakční systém? Podporuje webhosting PHP nebo jiné skriptování? Má být ten přihlašovací systém nějak propojený/provázaný se současným webem? Případně by šlo použít externí systém.