Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nove PC

Zdravim chystam sa koncom prazdnin kupit novy PC. Vybral som procak Intel Core 2 Duo E8400. Poradte mi nejaku dobru zakladnu dosku, pc zdroj a grafiku. Chcem ten PC nadlhsie preto taky procak a hlavne chcem ABY TO NEMALO VELKU SPOTREBU. Teraz mam AMD Duron 1,3 a grafiku geforce 2 MX 400, takze nic extra. Dajte mi nejake typy. Diki moc. A za taku rozumnu cenu.

chystam sa koncom prazdnin kupit novy PC

Za měsíc budou zase o kousek jiné ceny - může být něco jiného výhodnější - proto orientačně...

Dobrá/šetřivá základní deska např.:

Gigabyte GA-EP35-DS4 - Intel P35 (Cena s DPH: 2 808,- Kč)
product.jsp

http://www.gigabyte.eu/Products/Motherboard/Product s_Overview.aspx?ClassValue=Motherboard&ProductID=27 44&ProductName=GA-EP35-DS4

Zdroj např. (nějaký s vyšší účinností, tj. 80+/82+):

Enermax PRO82+ 525W (Cena s DPH: 2 225,- Kč)
product.jsp

Enermax MODU82+ 525W (Cena s DPH: 2 547,- Kč)
product.jsp

Corsair Power Supply HX520 520W (Cena s DPH: 1 964,- Kč)
product.jsp

Grafika výborná výkonem i cenou:

GigaByte HD4850 GV-R485-512H-B 512MB, PCI-E (Cena s DPH: 3 725,- Kč)
product.jsp

Docela solidní/ucházející varianta dostupná ke koupi, ale viz výše HD4850 je celkem jasná volba:

GigaByte GeForce 8800GT GV-NX88T512HP 512MB, PCI-E (Cena s DPH: 3 165,- Kč)
product.jsp

ABY TO NEMALO VELKU SPOTREBU

Pokud chcete počítač na hry (vlastně jste neuvedl, k čemu bude PC hlavně sloužit!), tak hlavně díky výkonné grafice bude spotřeba PC poněkud vyšší - s tím je nutné počítat!